Fatih Belediyesinin Oluşturduğu ve Kadir Has Üniversitesi'nin destekçisi olduğu Yenilikçi Projeleri Geliştirme Merkezi Tanıtım Etkinliği Kadir Has Üniversitesi D Blok Büyük Salonda yapılacak. Tarih: 24 Ocak 2017Saat: 14.00 - 15.30Yer: Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü - D Blok Büyük Salon (D307-308)Yepgem Projesi Hakkında :2004'ten beri hizmet ve teknoloji kapsamında FATİH Projesi, Fatih AR, Fatih Mobil, Mobil İmza,  FatihMobilGIS gibi ulusal…

  25 Ekim 2016 Salı günü iNEO Kuluçka merkezinde iNEO tarafından organize edilen, partner firmamız İstanbul Patent yetkilisi Dr. Onur Söğüt tarafından verilen  patent araştırma eğitimine akademisyenler ve girişimciler katıldı.

25-28 Temmuz tarihleri arasında FabLab İstanbul’da gerçekleştirilecek olan  bir haftalık “Üretim Deneyimleme Atölyesi”nde konularında uzman eğitmenler, günlük tadımlık atölyeler ile sizlerle olacak. 

  Kadir Has Üniversitesi bünyesinde kurulan ve Türkiye’nin ilk FabLab’ı olma özelliğine sahip olan FabLab İstanbul, 2012 yılında 3 boyutlu yazıcı yardımıyla kendi protez kolunu kendi üreten “biyonik adam” Nicolas Huchet’i ağırladı.