Fikrim Projemi 1. Dönem Kazananları Açıklandı

KHAS iNEO TTO ve KHAS GİLT Girişimcilik Kulübü ile birlikte düzenlediği herkese açık Türkiye'nin İlk Üniversiteler Arası Online Fikir Yarışması FikrimProjem.com 'da öğrenciler, akademi ve sektör, Haziran ayında 3 hafta boyunca 4 kategoride ticari değer ve fayda oluşturmak amacıyla yenilikçi fikirleri birlikte geliştirdi.
Yarışmanın sonunda Seçim Komitesi, her kategoriden en yüksek oy alan fikirler arasından en başarılı bulduğu 4’er fikri seçecek, toplamda 12 fikri ödüllendirerek bir sonraki adıma geçmeye yorumlarıyla hazırladı.

3 hafta süren fikir yarışmasının genel değerlendirmesi:
  • 57 fikir - Telekom ve Mobil, Finansal Teknolojiler, Perakende, Akıllı Şehirler
  • 530 kullanıcı 
  • 466 yorum
  • 852 oy

FikrimProjem.com 1. dönem kazananları, fikirlerini projeye çevirmeleri için http://www.businessmodelgeneration.com/ dünya çapında sunduğu Master Class 1 tam günlük eğitimine ücretsiz katıldı ve eğitim sorasında destekçilerimizden seçilmiş mentorlar ile birlikte iş fikirlerini sunarak yorumlarını aldılar.

Bütün katılımcı ve destekçilerimize teşekkür ederiz. Destekçilerimiz sayesinde FikrimProjem'in en önemli ayağı, sektörel uzmanlık ve deneyim aktarımı somutlaştı. Bundan sonraki dönemlerde de iş ortaklarımızdan öğrenmeye devam ederek büyüyecek bir FikrimProjem topluluğunun ilk adımları atıldı.

1. Dönem destekçilerimiz: Endeavor Türkiye, Ericsson, General Electrics, Girişimcilik Vakfı, İstanbul Sanayi Odası, Migros, ProLine, TAMPF, TTGV, Turkcell, Verisun

2. Dönem Aralık ayında başlayacak. Daha fazla bilgi için fikrimprojem.com adresini takip edebilirsiniz ya da khasineotto.com adresindeki bültenimize üye olabilirsiniz.